- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Babaikha
Aktuální počasí Babaikha
Aktuální počasí přímo pro město Babaikha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 13°C |
