- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Jiajing
Aktuální počasí Jiajing
Aktuální počasí přímo pro město Jiajing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
