- Počasí
- Nepál
- Karnali Pradesh
- Jhyā̃je
Aktuální počasí Jhyā̃je
Aktuální počasí přímo pro město Jhyā̃je. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 28°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
