- Počasí
- Indie
- Himáčalpradéš
- Jākhri
Aktuální počasí Jākhri
Aktuální počasí přímo pro město Jākhri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 30°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 23°C |
