Aktuální počasí Jābir an Nadá
Aktuální počasí přímo pro město Jābir an Nadá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 39°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 33°C |
