- Počasí
- Egypt
- South Sinai
- Jabal Wā‘ir
Aktuální počasí Jabal Wā‘ir
Aktuální počasí přímo pro město Jabal Wā‘ir. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 33°C |
