Aktuální počasí Jabal Umm al ‘Adam
Aktuální počasí přímo pro město Jabal Umm al ‘Adam. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 31°C |
