- Počasí
- Irák
- Sulaymaniyah
- Jabal Shayrkūz
Aktuální počasí Jabal Shayrkūz
Aktuální počasí přímo pro město Jabal Shayrkūz. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
