Aktuální počasí Jabal Qayra‘awt
Aktuální počasí přímo pro město Jabal Qayra‘awt. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 27°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 26°C |
