- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Izeste
Aktuální počasí Izeste
Aktuální počasí přímo pro město Izeste. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 3. 4. (00:00)
Sníh
Platí do 3. 4. (00:00)
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
