- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-bukto
- Iso-dong
Aktuální počasí Iso-dong
Aktuální počasí přímo pro město Iso-dong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 11°C |
