- Počasí
- Nepál
- Sudurpashchim Pradesh
- Bhukeḍā̃ḍā
Aktuální počasí Bhukeḍā̃ḍā
Aktuální počasí přímo pro město Bhukeḍā̃ḍā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 24°C |
