- Počasí
- Afghánistán
- Balkh
- Ismā‘īl Khēl
Aktuální počasí Ismā‘īl Khēl
Aktuální počasí přímo pro město Ismā‘īl Khēl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
