- Počasí
- Rusko
- Arkhangelskaya
- Isakovskaya
Aktuální počasí Isakovskaya
Aktuální počasí přímo pro město Isakovskaya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
