Aktuální počasí ‘Ilāf
Aktuální počasí přímo pro město ‘Ilāf. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 20°C |
