- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Hwangsaet’ŏ
Aktuální počasí Hwangsaet’ŏ
Aktuální počasí přímo pro město Hwangsaet’ŏ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 6°C |
