- Počasí
- Afghánistán
- Bamyan
- Kōh-e Shīnē Rabāţ
Aktuální počasí Kōh-e Shīnē Rabāţ
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Shīnē Rabāţ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 11°C |
| MIN: | -19°C |
| Normál: | -2°C |
