- Počasí
- Afghánistán
- Farah
- Ḩusayābād
Aktuální počasí Ḩusayābād
Aktuální počasí přímo pro město Ḩusayābād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 30°C |
