- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Huitongcun
Aktuální počasí Huitongcun
Aktuální počasí přímo pro město Huitongcun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
