- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jilin
- Huapi Hezicun
Aktuální počasí Huapi Hezicun
Aktuální počasí přímo pro město Huapi Hezicun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
