- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Houhuoshitun
Aktuální počasí Houhuoshitun
Aktuální počasí přímo pro město Houhuoshitun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 13°C |
