- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Hostín
Aktuální počasí Hostín
Aktuální počasí přímo pro město Hostín. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí od 31. 5. (12:00) do 1. 6. (00:00)
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
