- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Hongtu
Aktuální počasí Hongtu
Aktuální počasí přímo pro město Hongtu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 12°C |
