- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- Hongseonggol
Aktuální počasí Hongseonggol
Aktuální počasí přímo pro město Hongseonggol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 20°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
