- Počasí
- Spojené státy americké
- Tennessee
- Hohenwald
Aktuální počasí Hohenwald
Aktuální počasí přímo pro město Hohenwald. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
