- Počasí
- Ukrajina
- Chernivtsi Oblast
- Shubranets
Aktuální počasí Shubranets
Aktuální počasí přímo pro město Shubranets. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 13°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
