Aktuální počasí Hīstū
Aktuální počasí přímo pro město Hīstū. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | -14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
