- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Hetaoping
Aktuální počasí Hetaoping
Aktuální počasí přímo pro město Hetaoping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 17°C |
