- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Hengshancun
Aktuální počasí Hengshancun
Aktuální počasí přímo pro město Hengshancun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 23°C |
