- Počasí
- Spojené státy americké
- Utah
- Henefer
Aktuální počasí Henefer
Aktuální počasí přímo pro město Henefer. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zimní počasí
Platí do 2. 4. (16:00)
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 4°C |
