- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Henau
Aktuální počasí Henau
Aktuální počasí přímo pro město Henau. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 31. 5. (10:40)
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
