- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Hejrān Dūst
Aktuální počasí Hejrān Dūst
Aktuální počasí přímo pro město Hejrān Dūst. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | 4°C |
