- Počasí
- Spojené státy americké
- Nebraska
- Harvard
Aktuální počasí Harvard
Aktuální počasí přímo pro město Harvard. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
