- Počasí
- Spojené státy americké
- Vermont
- Hartford
Aktuální počasí Hartford
Aktuální počasí přímo pro město Hartford. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 14°C |
