- Počasí
- Německo
- Saxony-Anhalt
- Harbke
Aktuální počasí Harbke
Aktuální počasí přímo pro město Harbke. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
