- Počasí
- Spojené státy americké
- Wisconsin
- Shawano
Aktuální počasí Shawano
Aktuální počasí přímo pro město Shawano. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouře
Platí do 2. 4. (13:00)
3°C
pocitově -1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 5°C |
