- Počasí
- Izrael
- Southern District
- Har Na‘aẕuẕ
Aktuální počasí Har Na‘aẕuẕ
Aktuální počasí přímo pro město Har Na‘aẕuẕ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 17. 5. (14:00) do 17. 5. (20:00)
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 24°C |
