Aktuální počasí Ḩamrah
Aktuální počasí přímo pro město Ḩamrah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 28°C |
