- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Hamalgŭndam
Aktuální počasí Hamalgŭndam
Aktuální počasí přímo pro město Hamalgŭndam. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
