Aktuální počasí Ḩājj Muḩammad Ibrāhīm
Aktuální počasí přímo pro město Ḩājj Muḩammad Ibrāhīm. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 41°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 5 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
