- Počasí
- Írán
- West Azerbaijan
- Gūmān
Aktuální počasí Gūmān
Aktuální počasí přímo pro město Gūmān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 29°C |
