- Počasí
- Uzbekistán
- Fergana
- Gul’tash
Aktuální počasí Gul’tash
Aktuální počasí přímo pro město Gul’tash. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 23°C |
