Aktuální počasí Kistelek
Aktuální počasí přímo pro město Kistelek. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 1. 6. (01:00) do 2. 6. (01:00)
Bouřky
Platí od 1. 6. (01:00) do 2. 6. (01:00)
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
