Aktuální počasí Guitou
Aktuální počasí přímo pro město Guitou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 35°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 30°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 26°C |
