- Počasí
- Španělsko
- Kanárské ostrovy
- Güimar
Aktuální počasí Güimar
Aktuální počasí přímo pro město Güimar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 19°C |
