- Počasí
- Spojené státy americké
- Iowa
- Grinnell
Aktuální počasí Grinnell
Aktuální počasí přímo pro město Grinnell. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 8°C |
