- Počasí
- Gruzie
- Šida Kartli
- Grak’ali
Aktuální počasí Grak’ali
Aktuální počasí přímo pro město Grak’ali. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 6°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
