- Počasí
- Pákistán
- Balochistan
- Goth Suboh Khan
Aktuální počasí Goth Suboh Khan
Aktuální počasí přímo pro město Goth Suboh Khan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 42°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
