Aktuální počasí Goth Muhammad Balouch
Aktuální počasí přímo pro město Goth Muhammad Balouch. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 34°C |
