- Počasí
- Rusko
- Primorskiy (Maritime) Kray
- Barabash-Levada
Aktuální počasí Barabash-Levada
Aktuální počasí přímo pro město Barabash-Levada. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 21°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
